Anadolubank Zap Hesap İle Para Birimleri Arasında Geçiş Yapmak Çok Kolay!


Zorlu ekonomik koşullarda tasarruf etmenin ve birikim sağlamanın ne kadar güç olduğunu bilen Anadolubank, müşterilerinin daha kolay para biriktirebilmesi ve kazancına kazanç katabilmesi adına Zap Hesabı geliştirdi. Anadolubank Zap Hesap kapsamında müşteriler; Türk Lirası, dolar ve Euro para birimleri arasında kolayca geçiş yaparak yüksek faizden gelir elde edebileceklerdir. Bu sayede her bir para biriminin değerli olduğu an düşünüldüğünde diğer para birimine geçilebilecek, hem para biriminin getirisinden hem de faiz getirisinden faydalanılabilecektir.

Zap Hesap, Anadolubank müşterilerine hem kur farkından hem de faiz getirisinden kazanç elde etme fırsatı sunarken, müşterilerin birikimlerini istedikleri para birimine kolayca çevirmelerine de imkan tanımaktadır. Anadolubank Zap Hesap açılışı için belirlenmiş bazı alt limitler bulunmaktadır. Buna göre; Anadolu Bank’tan Zap Hesap açtırmak isteyen müşterinin en az 100 bin Türk Lirası, yahut 35 bin Amerikan Doları ya da 35 bin Euro’sunun bulunması gerekmektedir.

Anadolubank Zap Hesap Özellikleri

Anadolubank Zap Hesap kapsamında birikim yapmak isteyen vatandaşlar, 32 günden 95 güne kadar vade yelpazesinde diledikleri zaman dilimini seçerek faiz getirisi elde edebileceklerdir. Zap Hesap açılışı esnasında tayin edilen faiz oranı, belirlenen vade süresi boyunca geçerlidir ve değişmez. Bu sayede faizlerde meydana gelecek herhangi bir düşmeden müşteriler etkilenmemektedir.

Zap Hesap’ta Türk Lirası cinsinden birikimi bulunanlar mevduatlarının yalnızca bir kısmı ile diğer para birimlerine geçemezken, paralarının büyük kısmını döviz türüne çevirebileceklerdir. Dolar ve Euro cinsinden birikimini Zap Hesap’ta tutanlar ise, tüm birikimlerini diğer para birimlerine çevirebileceklerdir. Sınırsız sayıda para birimleri arasında geçiş işlemi yapmak mümkündür. Vade tayin edilerek açılan Zap Hesap’a vade boyunca para giriş çıkışı yapılamayacaktır. Vade sonunda Zap Hesap otomatik olarak kapatılmaktadır.

Türk Lirası için Anadolu Bank tarafından uygulanan asgari faiz oranı aylık yüzde 7,5’tur. Amerikan Doları için aylık yüzde 1,25 olan faiz oranı, Euro için ise aylık yüzde 1 seviyesindedir. Bununla birlikte; esas faiz oranı Zap hesap açılışı esnasında piyasa koşullarına göre müşteriye bildirilecektir. Daha detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilecekleri gibi, Anadolubank Şubeleri’ne de başvurabileceklerdir.
Anadolubank Zap Hesap İle Para Birimleri Arasında Geçiş Yapmak Çok Kolay!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s