Altın Biriktirmek İsteyenlere Odeabank Altın Hesabı


Günümüz ekonomik koşullarında para biriktirmenin son derece meşakkatli olduğu aşikar. Birikimlerinin değer kaybetmesini istemeyen vatandaş da, birikimini altına yapmayı tercih ediyor. Bu durumu dikkate alan Odeabank Altın Hesabı ile vatandaşın gelirini korumayı ve artırmayı hedefliyor. Odeabank Altın Hesabı, sunduğu cazip imkanlar ile tercih sebebi konumunda yer alıyor. İşte Odeabank Altın Hesabı özellikleri ve detayı…

Odeabank Altın Hesabı’nda alım satım işlemleri 10 gram ve karşılığında yapılabilmektedir. Odeabank’ın Altın Hesabı’nda birikim yapmak isteyen vatandaşlar, altın alımlarını Türk Lirası cinsinden yahut Amerikan Doları türünden yapabilmektedirler. Odeabank Altın Hesabı’ndan yapılan alım satım işlemleri için herhangi bir vergi ödemesi bulunmamaktadır.

Odeabank Altın Hesabı Avantajları

  • – Odeabank Altın Hesabı sayesinde paranın muhafaza sıkıntısı ve altının güvenlik riski ortadan kalkmış olur. Evde, iş yerinde yahut herhangi bir kasada saklanırken risk altında olan altın, Odeabank Altın Hesabı’nda güvendedir.
  • – Odeabank Altın Hesabı’nda altın biriktirirken yapılan alım satım işlemlerinde altın kuru anlık bazda ve küresel fiyata göre değerlendirilir. Vatandaş ekstra komisyon ödemek zorunda kalmaz. Bu sayede altından çok daha kısa sürede kar etmeye başlayabilir.
  • – Odeabank Altın Hesabı’nda altın biriktirmek için ille de Odeabank Şubesine gitmeye gerek yoktur. Pek çok farklı alandan Odeabank Altın Hesabı’na birikim yapmak mümkündür. Örneğin; Odeabank Mobil Şube, Odeabank İnternet Şubesi, 444 8 444 numaralı Odeabank İletişim Merkezi vasıtası ile Odeabank Altın Hesabı’nızdan altın alım satım işlemi yapabilirsiniz. Tabii ki dileyen müşteriler Odeabank Şubelerine giderek de bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirler.
  • – Odeabank Altın Hesabı açtırmak çok kolaydır. Odeabank Şubeleri’nden, Odeabank İnternet Şubesi’nden yahut Odeabank Mobil Şube’den Odeabank Altın Hesabı açtırılabilir ve anında altın alım satım işlemlerine başlanabilir.

Odeabank Altın Hesabı’ndaki birikimlerim güvence altında mı gibi bir soru akıllara gelebilir. Bu sorunun cevabı da evettir. Odeabank Altın Hesabı dahilinde biriktirilen altınların 100 bin Türk Lirası eş değerindeki kısmı Tasarruf Mevduatları Sigorta Fonu güvencesindedir. Dolayısıyla altınlarınız Odeabank Altın Hesap’ta risksiz şekilde birikir. Daha detaylı bilgi almak için Odeabank Şubeleri’ne uğrayabilir, bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir yahut bankanın 444 8 444 numaralı iletişim merkezi aranabilir.
Altın Biriktirmek İsteyenlere Odeabank Altın Hesabı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s