QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi


Kredi kartı borçları, farklı bankalarda bulunan ihtiyaç kredileri ya da taşıt kredisi gibi parça parça borçlarınız var ve hepsini tek tek ödemek zamanınızı çalıyorsa, tüm bu borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz. QNB Finansbank borç transferi kredisi ile finansman sağlayarak borçlarınızı birleştirip, ayrı ayrı taksit ödemekten kurtulabilirsiniz.

QNB Finansbank borç transfer kredisi dahilinde müşterilerine aylık yüzde 2,69’dan başlayan faiz oranları sunmaktadır. Pek çok uğraşının arasında kredi taksitlerine bu denli vakit ayırmak istemiyorsanız, QNB Finansbank borç kapatma kredisi kapsamında finansman sağlamayı düşünebilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Özellikleri

– QNB Finansbank borç kapatma kredisi dahilinde müşteri skoruna göre farklılık gösteren faiz oranları uygulamaktadır. Faiz oranları aylık yüzde 2,69’dan başlamakta olup, yüzde 2,92, yüzde 3,25 gibi faiz oranları da uygulanabilmektedir. Bu oran müşteri istihbaratına göre farklılık göstermektedir.

QNB Finansbank borç transfer kredisi uyarınca 36 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Kredi ürünü kapsamında maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenmiştir.

– Söz konusu borç transferi kredisi ile QNB Finansbank’a transfer edilebilecek ürünler; ihtiyaç kredileri, taşıt kredileri ve kredi kartı borçlarıdır.

– Borç kapatma kredisi ile QNB Finansbank’a transfer edilemeyerek ürünler ise, konut kredileri, ek hesap borçları ve QNB Finansbank’taki borçlar olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank borç transferi kredisi kapsamında kapatılacak olan karşı banka KREDİ borcunun tamamı transfer edilmektedir. Borcun bir kısmı transfer edilememektedir.

– Transfer konusu olan kredi kartı borcu ise borcun bir kısmı ya da tamamı QNB Finansbank’ta transfer edilebilmektedir.

QNB Finansbank borç transferi kredisi kapsamında, diğer bankalara yapılacak olan EFT’ler ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

– Borç kapatma kredisi dahilinde karşı bankaya yapılan EFT, işlem yapıldıktan sonraki gün bankaya ulaşmaktadır.

Kredi borcu kapatılması konusunda başka bir işlem yapılmasına gerek yoktur lakin, müşterinin ilgili bankayı arayarak borcun ödendiğine dair bilgi vermesi gerekmektedir.

– QNB Finansbank borç kapatma kredisi uyarınca hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Müşteri hayat sigortasını başka bir banka ya da kuruluş aracı ile yaptırmış ise dain-i mürtein QNB Finansbank olacak şekilde bankaya ibraz edilmesi gerekmektedir.

– Bahse konu kredi ürünü dahilinde banka kullanılan kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis bedeli (dosya masrafı) tahsil etmektedir.
QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s