Vakıfbank Bireysel İşyeri Kredisi İle Kendi İşinizi Kurabilirsiniz!


Vakıfbank ihtiyaç kredisi kategorisinde müşterilerine bireysel işyeri kredisi imkanı da sunuyor. Kendi işinizi kurmak için, büro, muayenehane, dükkan, depo vb. gibi gayrimenkul satın almak istiyorsanız Vakıfbank bireysel işyeri kredisi kapsamında finansman sağlayabilirsiniz. Söz konusu kredi dahilinde banka ipotek karşılığı finansman imkanı sunmaktadır.

Vakıfbank Bireysel İşyeri Kredisi Özellikleri

– Banka, bireysel işyeri kredisi kapsamında ticari nitelikteki müşteriler hariç olmak üzere, belirli ve düzenli bir gelire sahip olan ve istihbaratı olumlu olan kişilere kredi kullandırabilmektedir.

– Vakıfbank bireysel işyeri kredisi kapsamında müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşı, cinsiyeti, kullandığı kredi tutarı gibi özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

– Vakıfbank bireysel işyeri kredisi dahilinde ipotek edilecek gayrimenkul ekspertiz değerinin yüzde 75’i kadar finansman sağlayabilmektedir. Kredinin limiti bu şekilde belirlenmektedir. Yani 100 bin Türk Lirası değerinde bir gayrimenkul ipotek gösteren müşteri, maksimum 75 bin Türk Lirası kredi kullanabilmektedir.

– Kredi uyarınca ticari paket sigortası yapılması gerekmektedir.

– Vakıfbank bireysel işyeri alım kredisi kapsamında aylık yüzde 2,80 faiz oranı ile finansman sağlamaktadır.

– Bahse konu işyeri alım kredisi dahilinde 36 aya varan vadelerde kredi geri ödemeleri yapılabilmektedir. Kredi ödemelerinin yapılabileceği maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir.

– Banka, söz konusu tüketici kredisi dahilinde dosya masrafı tahsil etmektedir. Dosya masrafı, talep edilen finansman tutarının binde 5’i kadardır.

Vakıfbank Bireysel İşyeri Kredisi 50.000 TL Örnek Hesaplama

Vakıfbank bireysel işyeri alım kredisi kapsamında 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,80 faiz oranından yararlanacaktır. 36 ay vadede kredi geri ödemelerini tamamlamak isteyen müşterinin aylık kredi taksitleri 2 bin 414,85 Türk Lirası kadar olacaktır. Müşteriden kredi tahsis bedeli olarak, kullandığı 50 bin Türk Lirası’nın binde 5’i olan 250 Türk Lirası tahsil edilecektir. Vade sonunda ödenmiş olacak toplam tutar 86 bin 934,82 Türk Lirası’dır. Banka, 354 Türk Lirası kadar taşınmaz rehin ücreti, 950 Türk Lirası kadar da ekspertiz bedeli talep edecektir. Bu tabloya göre efektif yıllık maliyet oranı yüzde 52,5309 olarak hesaplanmaktadır. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak ve krediye başvurmak için Vakıfbank şubeleri ile şahsen görüşmek yerinde ve faydalı olacaktır.
Vakıfbank Bireysel İşyeri Kredisi İle Kendi İşinizi Kurabilirsiniz!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s