Yapı Kredi Taşıt Kredisi İle Hayalinizdeki Arabaya Kavuşun


Bir araç sahibi olmak istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz finansman için Yapı Kredi’ye başvurabilirsiniz. Yapı Kredi taşıt kredisi kapsamında hem sıfır km hem de ikinci el araçlar için kredi kullanılabilmektedir. Uygun ödeme koşulları ve piyasa koşullarına uygun faiz oranları ile Yapı Kredi, hayallerinizi süsleyen arabaya sahip olmanız için destek veriyor. Yapı Kredi taşıt kredisi ürün detaylarını haberin devamında bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Özellikleri

Sunduğu taşıt kredisi ürünü ile araç almayı kolaylaştıran banka, sıfır km ve ikinci el araçlar için finansman sağlamaktadır. Yapı Kredi taşıt kredisi dahilinde maksimum 10 yaşına kadar ikinci el araç alımlarına kredi verilebilmektedir.

– Yapı Kredi taşıt kredisi dahilinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 2,70’de  başlamakta ve vade süresine göre farklılık göstermektedir. Bahse konu kredi ürünü uyarınca kullanılan kredi miktarına bakılmaksızın faiz oranları 12 aya kadar vadede aylık yüzde 2,70, 24 ay vadede yüzde 2,80’dir. Kredi geri ödemeleri 36 ay vadede tamamlanacak ise uygulanan faiz oranı aylık yüzde 3,00, 48 ay vadede ise yüzde 3,05 olacaktır.

– Bahse konu taşıt kredisi kapsamında krediye konu aracın sıfır km ya da ikinci el olması uygulanan faiz oranı konusunda bir farklılık oluşturmamaktadır.

– Yapı Kredi taşıt kredisi kapsamında farklı firmalarla iş birliği içerisindedir. İlgili firmalardan alınacak olan taşıtlar için kullanılan kredilerde düşük faiz oranlarından ve avantajlardan yararlanma fırsatı bulunmaktadır.

– Yapı Kredi taşıt kredisi uyarınca kredi tahsis bedeli tahsil edilmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadardır.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

– Nüfus cüzdanı Fotokopisi

– Gelir belgesi

– Maaş bordrosu ya da şirket yetkilileri tarafından antetli kağıda yazılmış ve imzalanmış maaş yazısı, imza sirküleri ile yetki belgesi

– Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi

– Emekli müşteriler için maaş cüzdanı fotokopisi

– Müşteri kira geliri ile geçiniyorsa tapu ile kira kontratının fotokopisi

– Adres paylaşım sisteminde müşterinin adres bilgileri güncel değil ise son 3 aya ait bir faturanın (elektrik, su, doğalgaz, vb.) aslı ya da son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi

– Krediye konu araç sıfır km ise proforma fatura ya da asıl fatura

– İkinci el araçlarda ise araç ruhsatı ile maksimum 15 gün öncesinde satın alınmış araçlar için noter onaylı alım satım sözleşmesi

Yapı Kredi taşıt kredisi koşullarından faydalanarak finansman sağlamak için Yapı Kredi şubelerine başvuru yapmak gereklidir.
Yapı Kredi Taşıt Kredisi İle Hayalinizdeki Arabaya Kavuşun

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s