ING Bank Kredim Sonsuz İhtiyaç Kredisi


Hiç beklenmedik anda, aniden paraya ihtiyaç olabiliyor. Bu durumlarda ING Bank kredi ürünleri ile tabii ki her zaman yanınızda. ING Bank Kredim Sonsuz İhtiyaç Kredisi ile Destek Hesap ve kredi kartı limitlerinizi de ihtiyaç kredinize dahil edebilirsiniz. Bu sayede destek hesap ve kredi kartı borçlarınızı 36 aya varan taksitlerle ihtiyaç kredisi gibi kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanılabilecek ihtiyaç kredisi limiti belirlenmiş olup, ihtiyaç duyulan her an kullanılabilmektedir.

ING Bank Kredim Sonsuz Özellikleri

– ING Bank kredim sonsuz; müşteri talebine yönelik olarak tanımlanmış kredi kartı, destek hesap ve ihtiyaç kredisi limitlerinin tamamını kapsayan toplu bir limittir.

– Toplam kullanım limiti yalnızca ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Bu toplam limit kapsamında kalmak kaydıyla Kredim Sonsuz pek çok kez kullanılabilmektedir.

– Kredim Sonsuz hizmeti dahilinde toplam kullanılmak istenen meblağ ihtiyaç kredisi limitinizi aşıyor ise bu aşamada destek hesap ve kredi kartı limitlerinizden faydalanabilirsiniz.

– ING Bank Kredim Sonsuz koşullarına göre taksitler ödendikçe, sırası ile kredi kartı, destek hesap ve ihtiyaç kredisi limiti açılmaktadır.

– ING Bank kredim sonsuz dahilinde destek hesap ve kredi kartı limiti tüketici kredisi olarak kullanıldığı takdirde, kullanılan miktar kadar ki kısım için tüketici kredisi koşul ve faiz oranları geçerli olmaktadır.

– ING Bank Kredim sonsuz uyarınca belirlenen limit belli bir süre geçerli olup, değiştirilebilmektedir. Müşteri talebine ve bankanın onayına binaen limit güncellenebilmektedir.

– Kredim Sonsuz hizmetinden artık faydalanmak istemiyorsanız, iptal edebilirsiniz. Kredim Sonsuz’un iptali için KREDIMSONSUZIPTAL TCKMLKNO yazılarak 2205’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. ING Bank Kredim Sonsuz’un iptali, destek hesap ve kredi kartının iptali demek değildir. Yalnızca yukarıda anlatıldığı üzere toplu kullanım özelliğinden vazgeçmek demektir.

– Kredim Sonsuz kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2,59’dan başlamaktadır. Uygulanan faiz oranı müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir.

– ING Bank Kredim sonsuz hizmeti dahilinde belirlenen maksimum vade 36 aydır. 36 aya varan vadelerde kredi geri ödemenizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

– ING Bank bahse konu kredi hizmeti kapsamında kullanan kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Ayrıca hayat sigortası yaptırmak da banka tarafından şart koşulmuştur.

– Kredim Sonsuz uyarınca kullanılabilen maksimum kredi miktarı 60 bin Türk Lirası’dır.
ING Bank Kredim Sonsuz İhtiyaç Kredisi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s