Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı


Katılım bankacılığı alanında hizmet veren Vakıf Katılım Bankası, müşterilerinin taleplerine yönelik ürünler hazırlamaktadır. Gerek satın almak istediğiniz bir konut için gerekse acil nakit ihtiyaçları için Vakıf Katılım Bankası çeşitli finansman seçenekleri sunmaktadır. Bu yazımızda Vakıf Katılım Bankası tüketici finansmanı hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Düğün harcamalarınız, beyaz eşya, mobilya, televizyon, klima vb. gibi dayanıklı tüketim malları alımı, eğitim ve sağlık alanında gereksinim duyduğunuz likiditeyi Vakıf Katılım Bankası tüketici finansmanı kapsamında temin edebilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası tüketici finansmanı dahilinde piyasa koşullarına göre uygun kar oranı ve vade seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan geri ödeyebileceğiniz finansmanı sağlamaktadır.

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı Azami Vade 36 Ay!

Vakıf Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı koşullarına göre aylık yüzde 3,25 kar oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 3,25 kar oranı ile sağlayabileceğiniz likidite geri ödemelerini 36 aya varan vadelerde yapabilirsiniz. Bahse konu tüketici finansmanı kapsamında finansman geri ödemelerinin yapılacağı maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Vakıf Katılım Bankası söz konusu finansman ürünü uyarınca finansman tahsis bedeli (dosya masrafı) talep etmektedir. Finansman tahsis bedeli talep edilen meblağın binde 5’i kadardır. Vakıf Katılım Bankası finansman sağlamak isteyen müşteriden kefil ya da ek belge talep etme, finansman başvurusunu serbest bir şekilde değerlendirme, uygun görmediği başvuruları reddetme hakkına sahiptir.

Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı 10.000 TL Örnek Hesaplama

Bahse konu tüketici finansmanı koşullarından faydalanarak 10 bin Türk Lirası likidite sağlamak isteyen bir müşteri aylık yüzde 3,25 kar oranından faydalanacaktır. Finansman geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin aylık ödemesi gereken taksit tutarı 521,57 Türk Lirası kadardır. Vade sonunda ise müşteri toplam 18 bin 776,46 Türk Lirası kadar ödemiş olacaktır. Müşteri, söz konusu 10 bin Türk Liralık likidite kullanımı için 50 Türk Lirası finansman tahsis bedeli ödeyecektir. Kullanılan finansman tutarının yıllık maliyet oranı ise yüzde 58,92 olacaktır. Daha kısa vadelerde kullandığı finansmanın geri ödemesini yapmak isteyenler için finansmanın yıllık maliyet oranı belli oranda azalacaktır.

Vakıf Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı koşullarından faydalanarak likidite sağlamak isterseniz bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi Vakıf Katılım Bankası şubelerinden yahut bankanın resmi internet sitesinden edinilebilir.
Vakıf Katılım Bankası Tüketici Finansmanı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s