Para Lazım Olanlara Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Hazır!


Sonbahar mevsiminin gelmesi ile masraflar yoğunlaştı. Hem okulların açılması, hem de kış mevsiminin yaklaşması ile artan masrafların giderilmesi için bankalar çeşitli kampanyalar hazırlamaktadır. Garanti Bankası da tüketici kredileri kapsamında Sonbahar Kredisi kampanyası hazırlamıştır. Vatandaşlar için cazip koşullar sunan Garanti Bankası sonbahar kredisi kampanyasının detaylarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası’nın Sonbahar Kredisi kampanyası dahilinde elde edilecek finansmanın geri ödemesi 3 aydan 36 aya kadar vade tercihi ile yapılabilecektir. Kampanya dahilinde 50 bin Türk Lirası’na kadar kredi kullanılabilecekken; Garanti Cep vasıtası ile kullanılabilecek azami kredi meblağı ise 25 bin Türk Lirası ile sınırlıdır. Garanti Bankası sonbahar kredisi uyarınca uygulanan faiz oranı aylık yüzde 3,07 seviyesinden başlamakta olup; müşteri özelinde faiz oranı farklılık gösterebilecektir. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) skoru yüksek olan müşteriler daha cazip faiz oranı ile kredi kullanabilecekken, KKB puanı düşük olan müşteriler ise nispeten daha yüksek faiz oranından kredi kullanabilecektir.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Hesaplama Örnekleri

Bankadan Sonbahar Kredisi kampanyası dahilinde 15 bin Türk Lirası kredi kullanan vatandaş, aylık yüzde 3,09 faiz oranından yararlanır ve geri ödemelerini 36 ayda yapmak isterse her ay 761,53 TL taksit ödemeleri yapacaktır. Bu örnekte müşteri 75 lira kredi tahsis ücreti ödeyecektir. Sigorta ve vergi dahil müşteriye yansıtılacak ücretler toplamı ise 266,25 TL’dir. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 55,4599 olarak gerçekleşecektir. Kredinin toplam maliyeti 3 yılın sonunda 27 bin 493,53 TL olacaktır.

Örnek Kredi Hesaplaması 2:

Sonbahar Kredisi’nden 25 bin Türk Lirası kullanan ve aylık yüzde 3,07 faiz oranına tabi olan vatandaşın 36 ay boyunca her ay ödemesi gereken tutar bin 264,90 TL’dir. Bu örnekte müşteriden 125 lira kredi tahsis ücreti alınacaktır. Müşteriye yansıtılacak sigorta ve ücretler toplamı 381,25 TL’dir. Bu örnekte kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 55,0277’dir. Müşterinin bu örnekte 3 yıl sonunda yapacağı toplam ödeme 45 bin 667,84 liradır.

Örnek Kredi Hesaplaması 3:

Garanti Sonbahar Kredisi dahilinde 50 bin TL kullanan vatandaş geri ödemesini 3 yılda yapmak isterse aylık yüzde 3,07 faiz oranından; 2 bin 529,80 lira aylık taksit ödemeleri yapacaktır. 250 lira kredi tahsis ücreti ödeyecek vatandaşın toplam sigorta ve ücretler toplamı ise 762,5 TL olacaktır. Kredinin yıllık maliyeti yüzde 55,0276 noktasındadır. 36 ay sonundaki toplam ödeme 91 bin 335,40 TL’yi bulacaktır.
Para Lazım Olanlara Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Hazır!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s