Akbank İhtiyaç Kredisi Direkt Kredi


Tüketici kredisine ihtiyaç duyuyorum ama şubeye gitmek istemiyorum diyorsanız Akbank Direkt Kredi tam size göre. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden evinizden başvurabileceğiniz Akbank ihtiyaç kredisi Direkt Kredi ile finansman sağlayabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca belge, imza vs. gibi prosedürlerle vakit kaybetmenize de gerek kalmaz. Akbank direkt kredi başvurusu Akbank resmi sitesinden ya da Akbank cep şubeden yapılabilmektedir.

Akbank direkt kredi dahilinde sigortalı ve sigortasız olmak üzere iki farklı seçenekte finansman sağlamaktadır. Akbank sigortasız kredi ve sigortalı ihtiyaç kredisi ürünleri arasındaki fark yalnızca uygulanan faiz oranıdır. Akbank direkt sigortalı ihtiyaç kredisi kapsamında banka aylık yüzde 3,09’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır.

Akbank direkt sigortasız tüketici kredisi kapsamında uygulanan faiz oranları ise aylık yüzde 3,16’dan başlamaktadır. Uygulanan faiz oranları kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre de farklılık göstermektedir. Banka bahse konu tüketici kredisi dahilinde maksimum vadeyi 36 ay olarak belirlemiştir. 36 aya varan vadelerde kredi geri ödemelerinizi rahatlıkla, sıkışmadan yapabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi koşullarına göre kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir.

Akbank Direkt Kredi 10.000 TL Örnek Hesaplama

Akbank direkt kredi dahilinde sigortalı ihtiyaç kredisi hizmetinden faydalanarak 10 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen bir müşteri kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak istediğinde müşterinin yararlanacağı faiz oranı aylık yüzde 3,09’dur. Bu durumda kredi taksitleri 507,68 Türk Lirası olacaktır. Vade sonunda toplam ödenmiş olan meblağ ise 18 bin 276,62 Türk Lirası olacaktır. Ek olarak banka BSMV dahil olmak üzere 52,5 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ayrıca da hayat sigortası poliçe bedeli tahsil edecektir. Hayat sigortası bedeli müşteri özelinde değişmektedir.

Akbank direkt sigortasız ihtiyaç kredisi kapsamında 36 ay vadede geri ödeme şartı ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 3,16 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda müşterinin kredi taksitleri 513,74 Türk Lirası olacaktır. Müşterinin vade sonunda toplam ödemiş olacağı miktar ise 18 bin 494,52 Türk Lirası kadar olacaktır. Müşteri söz konusu kredi kullanımı için 52,5 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecektir.

Akbank direkt kredi kapsamında başvuru yaparak finansman sağlayabilmek için müşterinin 18 yaşını aşmış ve olumlu istihbarata sahip olması gerekmektedir.
Akbank İhtiyaç Kredisi Direkt Kredi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s