Denizbank Konut Kredisi İle 25 Yıla Kadar Vade İmkanı


Müşteri taleplerine yönelik finansman ürünleri ile her sıkıştığınızda yanınızda olan Denizbank, konut satın almak istediğinizde de kredi desteği vermektedir. Piyasa koşullarına göre uygun faiz oranları ve avantajlarıyla Denizbank konut kredisi ile 25 yıla kadar vade imkanı sunmaktadır. Denizbank konut kredisi dahilinde piyasa koşullarına göre en uzun vade süresini müşterilerine sunmaktadır.

Hayallerinizdeki evi bulduğunuzda Denizbank konut kredisi ile finansman sağlayarak, düşük taksitlerle uzun vadede ev sahibi olabilirsiniz. Denizbank konut kredisi kapsamında aylık yüzde 2,99 faiz oranı uygulamaktadır. Konut kredisi kapsamında talep edilen konut sigortası, hayat sigortası ve deprem sigortasının (DASK) Denizbank tarafından yapılması durumunda, banka faiz oranında yüzde 0,02 puan düşüş gerçekleştirecektir. Bahse konu sigortalar Denizbank tarafından yapıldığında konut kredisi aylık yüzde 2,97 faiz oranı ile kullanılabilecektir.

Denizbank konut kredisi dahilinde finansman sağlamak isteyen müşterinin maksimum kullanabileceği kredi tutarı konutun ekspertiz değerine göre farklılık göstermektedir. Banka konut kredisi uyarınca evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar finansman sağlayabilmektedir. Denizbank konut kredisi dahilinde müşteriden başlangıçta ve tek sefere mahsus olmak kaydı ile kredi tahsis bedeli talep etmektedir. Dosya masrafı da denilen kredi tahsis bedeli kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadardır. Denizbank konut kredisi koşullarına göre taşınmaz rehin bedeli ve ekspertiz ücreti tahsil etmektedir.

Denizbank Mortgage 100.000 TL Örnek Hesaplama

Denizbank mortgage dahilinde satın almak istediği konut için 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 2,99 faiz oranı ile kredi kullanımını gerçekleştirecektir. Müşteri kredi geri ödemelerini 120 ay vadede tamamlamak istediği takdirde aylık kredi taksitleri 3 bin 079,77 Türk Lirası olacaktır. Bu taksit miktarı ile vade sonunda toplam 369 bin 567,68 Türk Lirası ödenmiş olacaktır. Müşteri 100 bin Türk Lirası likidite için 500 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ödeyecektir. Ayrıca 148,68 Türk Lirası taşınmaz rehin bedeli ve 700 Türk Lirası ekspertiz bedeli banka tarafından tahsil edilecektir. Ekspertiz bedeli ilgili konutun özelliklerine (metre kare, lokasyon, vb.) göre farklılık göstermektedir. Yukarıdaki ücret daire, mesken, 500 metre kareye kadar olan villalar için belirtilen ortalama bir bedeldir.

Banka kredi özelliklerinde değişiklik yapma, faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir. Denizbank konut kredisi kapsamında finansman sağlamak için banka şubelerine başvuru yapabilirsiniz.
Denizbank Konut Kredisi İle 25 Yıla Kadar Vade İmkanı

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s