Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı


Hayallerinizdeki eve sahip olmak, kira öder gibi evinizi satın almak için Kuveyt Türk Katılım Bankası konut finansmanı kapsamında likidite sağlayabilirsiniz. Kuveyt Türk konut finansmanı dahilinde uygun kar oranlarından faydalanabilir, bütçenize uygun ödeme planları ile finansman geri ödemenizi rahat rahat yapabilirsiniz. Konut finansmanı hakkında merak ettiklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk konut finansmanı kapsamında sabit ödemeli, düzensiz ödemeli, gurbetten sılaya, kentsel dönüşüm, arsa, iş yeri, 2B finansmanı çeşitleri ile likidite sağlamaktadır. Bu konut finansmanı seçeneklerinden bütçenize, gelirinize uygun olanını seçerek hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Finansmanı Azami Vade 120 Ay!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı dahilinde uygulanan kar oranı vade süresine göre farklılık göstermektedir. Aylık yüzde 2,16 ve 2,26 kar oranı ile finansman sağlanmaktadır. Kuveyt Türk konut finansmanı kapsamında 60 ay vadeye kadar yapılacak olan ödemelerde aylık yüzde 2,16; 61 ile 120 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 2,26 kar oranı uygulamaktadır. Piyasa koşullarına göre uygun kar oranı ile likidite sağlayan Kuveyt Türk ödeme açısından da müşterisine oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır. Banka, bahse konu finansman dahilinde vade süresi 120 aya kadardır.

Finansman geri ödemelerinizi maksimum 120 ay vadede tamamlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri gelir durumuna göre ödeme planı ayarlanabilmektedir. Her ay eşit taksitlerle finansman geri ödemesini tamamlamak isteyen müşteri sabit ödemeli finansmandan yararlanabilirken, ara ödeme yapmak, her ay ne kadar ödeyeceğini belirlemek isteyen müşteri de düzensiz ödemeli konut finansmanından faydalanabilmektedir.

Müşterinin Kuveyt Türk konut finansmanı dahilinde sağlayabileceği likidite finansmana konu gayrimenkulün ekspertiz değerine göre farklılık göstermektedir. Maksimum finanse edilebilecek meblağ konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’i olarak tayin edilmiştir. Banka konut finansmanı dahilinde talep edilen meblağın binde 5’i kadar finansman tahsis bedeli talep etmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı 100.000 TL Örnek Hesaplama

Kuveyt Türk konut finansmanı kapsamında 100 bin Türk Lirası finansman sağlamak ve finansman geri ödemelerini 120 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri aylık yüzde 2,26 kar oranından faydalanacaktır. Müşteri likidite geri ödemelerini aylık eşit taksitlerle ödemek istediği durumda aylık taksitleri 2 bin 426,04 Türk Lirası olacaktır. Vade sonunda müşteri 291 bin 124,80 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Ayrıca banka finansman tahsis bedeli olarak başlangıçta ve tek sefer olmak üzere 500 Türk Lirası tahsil edecektir.
Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s