Fibabanka Kiraz Hesap Hem Bireysel Hem Ticari Müşterilere Kazandırıyor!


Mevduat faizlerinde her daim tatmin edici seviyede olan Fibabanka Kiraz Hesap ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Üstelik pek çok vadeli hesabın aksine, Fibabanka Kiraz Hesap sadece bireysel müşterilere kazandırmıyor. Aynı zamanda ticari müşteriler de birikimlerini Fibabanka Kiraz hesap kapsamında değerlendirebiliyorlar.

Fibabanka Kiraz hesap dahilinde vatandaşlar Türk Lirası’nın yanı sıra dolar vadeli hesap da açabilmektedirler. Fibabanka Kiraz Hesap dahilinde faiz geliri elde etmek isteyen kişiler için bir alt limit şartı belirlemiştir. Bu limit Türk Lirası cinsinden açılan vadeli mevduatlarda gerçek kişiler için 3 bin Türk Lirası, tüzel kişiler için ise 5 bin Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. Dolar cinsinden açılacak Kiraz Hesaplar için alt limit ise hem gerçek hem de tüzel kişilere aynı olmak üzere bin 500 dolardır. Kiraz Hesap dahilindeki mevduatlar ancak bu tutarın üzerinde faiz getirisi elde edebilecektir.

Kiraz Hesap kapsamında bankaca belirlenen, yukarıda zikrettiğimiz alt limitler, gün içerisinde vatandaşın kullanımına açıktır. Yani Kiraz Hesap’taki faiz getirisi elde etmeyen örneğin 3 bin TL’lik kısım müşteri tarafından acil ihtiyaçlarda harcanabilir.

Fibabanka Kiraz Hesap 90 Gün Boyunca Hoşgeldin Faizi Veriyor!

Fibabanka Kiraz Hesap dahilinde faiz geliri elde etmek isteyen vatandaşlar hesap açılışından itibaren ilk 90 gün için hoş geldin faizi elde edebilmektedirler. Fibabanka hoş geldin faiz oranı Türk Lirası için yüzde 24 ve dolar için de yüzde 5,5 olarak tayin edilmiştir. Fibabanka hoş geldin faiz oranının uygulandığı ilk 90 günün akabinde Kiraz Hesap devam faiz oranı uygulamaktadır.

Fibabanka Kiraz hesap devam faiz oranları şu şekildedir. 10 bin Türk Lirası’na kadar olan Kiraz Hesap sahipleri için devam faiz oranı aylık yüzde 13’tür. 10 bin Türk Lirası’ndan 25 bin Türk Lirası’na kadar olan Kiraz Hesap sahiplerinin elde edeceği devam faiz oranı aylık yüzde 16’dır. 25 bin Türk Lirası’ndan 50 bin Türk Lirası’na kadar olan Kiraz Hesap sahipleri için devam faiz oranı aylık yüzde 17’dir.

50 bin Türk Lirası’ndan 250 bin Türk Lirası’na kadar olan Kiraz Hesap sahipleri için devam faiz oranı aylık yüzde 19,75 olarak tatbik edilmektedir. 250 bin Türk Lirası’ndan 500 bin Türk Lirası’na kadar olan Kiraz Hesap sahipleri için uygulanan faiz oranı aylık yüzde 21 seviyesine çıkmaktadır.

Fibabanka Kiraz Hesap dolar vadeli olarak açıldığında 90 günlük hoş geldin faizinden sonra devam faizi olarak yüzde 3 uygulanmaktadır. Kiraz hesap ile ilgili daha detaylı bilgi Fibabanka şubelerinden ve 444 88 88 numaralı Fibabanka müşteri hizmetlerinden edinilebilir.
Fibabanka Kiraz Hesap Hem Bireysel Hem Ticari Müşterilere Kazandırıyor!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s