Ev Alacaklara Vakıfbank Masrafsız Sarı Panjur Konut Kredisi!


Müşterilerinin ev sahibi olması için finansman sağlayan Vakıfbank pek çok konut kredisi ürünü sunmaktadır. Çevre dostu konut kredisi, artan taksitli Sarı Panjur Konut Kredisi, arsa teminatlı konut kredisi, ara ödemeli Sarı Panjur konut kredisi bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Bu yazımızda sizlere Vakıfbank Masrafsız Sarı Panjur Konut Kredisi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bahse konu konut kredisi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank masrafsız Sarı Panjur konut kredisi hizmeti ile sizlere uygun faiz oranlı ve uzun vadede geri ödeyebileceğiniz finansman imkanı sunmaktadır. Vakıfbank masrafsız konut kredisi dahilinde dosya masrafı tahsil edilmemektedir. Vakıfbank Masrafsız Sarı Panjur Konut Kredisi başvurusu yapmak ve sahip olmak istediğiniz ev için likidite sağlamak istiyorsanız Vakıfbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Vakıfbank Konut Kredisi Masrafsız Sarı Panjur Özellikleri

Vakıfbank konut kredisi kapsamında 120 aya varan vadelerde kredi geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu kredi hizmeti uyarınca azami vade 120 ay olarak belirlenmiştir. Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi Türk Lirası olarak kullanılabilmektedir. Vakıfbank masrafsız konut kredisi kapsamında aylık yüzde 2,5 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi faiz oranı müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir. İlgili kredi kapsamında erken ödeme yaparak kredi ödemelerinizi zamanından önce tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank masrafsız konut kredisi dahilinde erken ödeme yapıldığı durumda erken ödeme tazminatı tahsil edilmektedir. Erken ödeme tazminatı oranı; kredinin kalan vadesi 36 ay ve daha az ise erken ödenen tutarın yüzde 1’i; 36 aydan fazla ise erken ödenen tutarın yüzde 2’si kadardır. Banka, bahse konu kredi hizmeti dahilinde krediye konu evin ipoteği karşılığında likidite sağlamaktadır. Lakin banka gerekli gördüğü durumda ek teminatlar talep edebilir.

Vakıfbank Masrafsız Sarı Panjur Konut Kredisi 100.000 TL Örnek Hesaplama

Vakıfbank masrafsız Sarı Panjur konut kredisi koşullarından faydalanarak 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 2,5 faiz oranından faydalanabilmektedir. Kredi geri ödemelerini 120 ay vadede tamamlamak isteyen müşterinin ödeyeceği aylık taksit tutarı 2 bin 636,18 Türk Lirası kadar olacaktır. 316 bin 341,6 Türk Lirası vade sonunda ödenmiş olacaktır. Banka söz konusu kredi kullanımından dolayı dosya masrafı tahsil etmemektedir. Hesaplamada belirtilen faiz oranı örnek teşkil etmektedir ve banka tarafından değiştirilebilir.
Ev Alacaklara Vakıfbank Masrafsız Sarı Panjur Konut Kredisi!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s