Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D-Şarj Bonus Kart ve Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Net Kart


Denizbank’ın pek çok kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. Müşteri taleplerine yönelik kredi kartı ürünleri sunan banka öğrencilere ve kredi kartı ücreti ödemek istemeyenlere özel kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Denizbank’ın aidatsız kredi kartı ve öğrenci kredi kartı özelliklerini bu makalede derledik. Denizbank öğrenci kredi kartı D- Şarj Bonus Kart ve Denizbank aidatsız kredi kartı Net Kart hakkında öğrenmek istediklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D- Şarj Bonus Kart Özellikleri

D- Şarj Bonus Kart Denizbank’ın gençlere özel tasarladığı kredi kartıdır. Denizbank öğrenci kredi kartı D- Şarj Bonus ile size özel kampanyalardan faydalanabilir, öğrenciliğin keyfini çıkarabilirsiniz. D- Şarj Bonus Kart ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilirsiniz. 1 bonus puan 1 Türk Lirası’na eşittir. Kazandığınız bu bonuslar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus Kart ile temassız ödeme yapabilirsiniz. 90 Türk Lirası ve altındaki meblağlarda yapacağınız alışverişlerinizde temassız ve şifresiz şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılabilmektedir. D- Şarj Bonus ile nakit ihtiyacınız olduğu anda taksitli nakit avans çekebilir, size uygun vadelerde geri ödeyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken de uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Denizbank öğrenci kartı D- Şarj Bonus ile seçili restoranlardaki harcamalarınızda yüzde 10 indirim kazanabilir ayrıca hafta sonu sinema bileti alımlarınızda da indirim kazanabilirsiniz. Denizbank genç kredi kartı D- Şarj Bonus Kart başvurusu internet sitesinden kolayca yapılabildiği gibi Denizbank şubelerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Net Kart Özellikleri

Net Kart Denizbank’ın aidatsız kredi kartıdır. Denizbank aidatsız kredi kartı Net Kart dahilinde yıllık kart ücreti talep etmemektedir. Denizbank Net Kart ile taksitli nakit avans çekimi yapabilir ve 9 taksitte geri ödeyebilirsiniz. Denizbank aidatsız kart Net Kart’ın temassız ödeme özelliği bulunmaktadır. 90 Türk Lirası’na kadar olan alışverişlerinizde temassız ve şifresiz ödeme yapabilirsiniz. Net Kart dahilinde ekstra taksit ve ekstra bonus kampanyalarından yararlanamazsınız.

Denizbank ücretsiz kredi kartı Net Kart başvurusu yapmak için Denizbank şubelerine uğrayabilir, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, telefon bankacılığı ve Denizbank ATM kanalları ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra SMS ile de Net Kart başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için NET, TC kimlik numaranızı aralarında boşluk bırakarak yazıp 3280’e SMS yollayabilirsiniz.
Denizbank Öğrenci Kredi Kartı D-Şarj Bonus Kart ve Denizbank Aidatsız Kredi Kartı Net Kart

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s