QNB Finansbank’tan KOBİ’lere Cazip İş Yeri Kredisi


QNB Finansbank bireysel ve ticari kredilerin yanı sıra KOBİ’lere uygun ürünlerle ekonominin gelişmesine ve küçük işletmenin tutunmasına olanak sağlamaktadır. Bankanın KOBİ’lere özel sunduğu KGF kredileri, para cepte kredisi, Cosme kredisi, internetten kredi, ipotekli kredi vb. gibi krediler arasında KOBİ iş yeri kredisi de bulunmaktadır. Banka KOBİ’lere sunduğu tüm krediler dahilinde avantajlı koşullar ile likidite sağlamaktadır. QNB Finansbank’ın sunduğu bu cazip KOBİ İş Yeri Kredisi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank KOBİ iş yeri kredisi kapsamında küçük ve orta ölçekteki işletmelere finansman sağlayarak, işletmelerin kira vermeden kendi iş yerlerinde ticaret yapmasına olanak sağlamaktadır. Banka ilgili kredi kapsamında müşteri özelinde farklılık gösteren cazip faiz oranları uygulamaktadır. Uygun faizlerle kredinizi kullanarak iş yerinizi satın alabilir ve kira ödemekten kurtulabilirsiniz.

QNB Finansbank KOBİ İş Yeri Kredisi Özellikleri

QNB Finansbank KOBİ iş yeri kredisi kapsamında 120 aya varan vadelerle likidite sağlanabilmektedir. Yeni iş yeriniz için kullandığınız kredinizi 10 yıla kadar olan vadelerde rahat rahat ödeyebilirsiniz. Banka bahse konu kredi hizmeti dahilinde krediye konu iş yeri ekspertiz bedelinin yüzde 75’ine kadar finansman sağlayabilmektedir. QNB Finansbank KOBİ iş yeri kredisi kapsamında kendi iş yerini satın almak isteyen ve ticari vergi levhasına sahip olan her ticari işletme likidite sağlayabilmektedir. Söz konusu iş yeri kredisi uyarınca QNB Finansbank’ın belirlediği oranda komisyon bedeli ve masraf tahsil edilmektedir. Komisyon bedeli ve masraf kullandığınız kredi tutarına göre farklılık göstermektedir.

QNB Finansbank KOBİ’lere iş yeri kredisi dahilinde ekspertiz bedeli tahsil etmektedir. Ekspertiz bedeli iş yeri özelliklerine ve lokasyonuna göre farklılık göstermektedir. QNB Finansbank KOBİ iş yeri kredisi kapsamında müşteri KKDF’den muaf tutulmuştur. BSMV ücreti ise yüzde 5 oranı üzerinden hesaplanmaktadır. QNB Finansbank KOBİ iş yeri kredisi kapsamında yapılan başvuruları banka serbestçe değerlendirme ya da reddetme ya da ek belge talep etme hakkına sahiptir. QNB Finansbank KOBİ’lere iş yeri kredisi dahilinde başvuru yapmak ve kendi iş yerinizi satın almak için QNB Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz. Bankanın bahse konu kredisi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için QNB Finansbank telefon bankacılığını(0 850 222 1 900) kullanabilirsiniz.
QNB Finansbank’tan KOBİ’lere Cazip İş Yeri Kredisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s