Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin


Yapı Kredi müşterilerine özel kredi ürünleri sunmaktadır. Konut kredisi, taşıt kredisi, tekne kredisi bunlardan yalnızca birkaçıdır. Yapı Kredi finansman ürünlerinden olan bireysel ihtiyaç kredisi ile ihtiyaç duyduğunuz pek çok şey için finansman sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyonu, düğün hazırlıkları, eğitim ve sağlık ihtiyaçları ve daha pek çok gereksinim duyduğunuz şey için Yapı Kredi ihtiyaç kredisi koşullarından faydalanarak kredi kullanabilirsiniz. Yapı Kredi tüketici kredisi özellikleri detaylı bir şekilde haberin devamında anlatılmıştır.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi dahilinde uygulanan faiz oranı kredi geri ödemelerinin yapılacağı vade süresine göre ve kullanılan kredi tutarına göre farklılık göstermektedir. Bahse konu tüketici kredisi dahilinde 36 aya kadar vadelendirme imkanı bulunmaktadır. Azami vade Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kapsamında 36 ay olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi tüketici kredisi uyarınca uygulanan faiz oranlarına örnek vermek gerekirse; 36 ay vadede geri ödemek kaydı ile kullanılan 10 bin Türk Lirası için aylık yüzde 2,76; 25 bin Türk Lirası kredi 24 ay vadede ödecek ise aylık yüzde 2,64, 36 ay vadede ödenecek ise aylık yüzde 2,62 faiz oranı uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra 50 bin Türk Lirası kredi 36 ay vadede ödenecek ise aylık yüzde 2,55 faiz oranı uygulanacak olup, 24 ay vadede ödendiği durumda ise aylık yüzde 2,57 faiz oranı uygulanacaktır. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi hizmeti kapsamında faiz oranı müşteri özelinde değişmektedir. Banka söz konusu kredi ürünü uyarınca minimum 1.000 Türk Lirası finansman sağlayabilmektedir.

Yapı Kredi tüketici kredisi dahilinde kredi tahsis bedeli talep etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadardır. Ayrıca banka müşteriden hayat sigortası yaptırmasını da talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama 50.000 TL

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi hizmetinden faydalanarak 50 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri 36 ay vadede kredi geri ödemelerini tamamlamak istemektedir. Bu durumda müşteri aylık yüzde 2,55 faiz oranından faydalanacaktır. Söz konusu koşullarda müşteri aylık 2 bin 310,74 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Müşteri vade sonunda toplam 83 bin 186,64 Türk Lirası ödemiş olacaktır. 50 bin Türk Lirası için toplam 250 Türk Lirası kredi tahsis bedeli ödenmesi gerekmektedir.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi dahilinde finansman sağlamak için Yapı Kredi şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, bankanın internet ve cep şubesinden, SMS ile ve Yapı Kredi telefon bankacılığı aracılığı ile de başvuru yapabilirsiniz.
Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s