Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard ve Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Parafree

Halk Bankası müşterileri özel kredi kartı ürünleri tasarlamıştır. Bu kredi kartları arasında mil kazandıran kredi kartından ekstra puan kazandıran kredi kartın kadar pek çok ürün bulunmaktadır. Kredi kartı kullanımı konusunda müşterilerin en çok şikayet ettiği konulardan biri kredi kartı aidatıdır. Ayrıca gençler de kendilerine özel kampanyalar sunan kredi kartı kullanmayı talep etmektedir. Halk Bankası bu taleplere yönelik Halkbank aidatsız kredi kartı HalkCard ve Halkbank öğrenci kredi kartı Parafree kartlarını tasarlamıştır. Bu kartların özelliklerini detaylı bir biçimde makalede bulabilirsiniz.

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard Özellikleri

Halk Bankası ücretsiz kredi kartı HalkCard’dır. HalkCard kredi kartı kapsamında aidat tahsil edilmemektedir. HalkCard, yurt içi ve yurt dışında Visa ve MasterCard logosu bulunan iş yeri ve ATM’lerde kullanılabilmektedir. Halk Bankası aidatsız kredi kartı HalkCard temassız özelliğe sahiptir. 50 Türk Lirası ve altındaki tutarlardaki alışverişlerinizi temassız ve şifresiz bir şekilde yapabilirsiniz. HalkCard ile alışveriş yapabilir, nakit ihtiyaçlarınızda da nakit avans çekebilirsiniz. Halkbank ücretsiz kredi kartı HalkCard ile taksitli alışveriş yapılamamaktadır. Ayrıca kampanyalardan da HalkCard dahilinde yararlanılamamaktadır. Halk Bankası yıllık ücreti olmayan kredi kartı Halkcard ile yaptığınız alışverişlerde Paraf Para kazanabilir, bu paraf paralar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Parafree Özellikleri

Halk Bankası genç kredi kartı Halkbank Parafree’dir. Parafree ile bankanın sunduğu ekstra kampanyalardan faydalanabilir, avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Halkbank Parafree ile yurt içinde ve yurt dışında Visa ve Mastercard logolu iş yerlerinde ayrıca yurt içinde Troy logosu bulunan iş yerlerinde kullanılabilmektedir. Halk Bankası genç kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Parafree dahilinde kazandığınız puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Halkbank Parafree sahibi olduğunuzda ilk ekstrenin yüzde 25’i hediye edilmektedir. Halk Bankası öğrenci kartı Parafree ile faturalarınızı ödemek için otomatik ödeme talimatı verebilir ve yüzde 10 indirimden faydalanabilirsiniz.

Halk Bankası ücretsiz kredi kartı HalkCard ile Halkbank genç kredi kartı Parafree kartlarına sahip olmak için Halk Bankası şubelerinden ve internet şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard ve Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Parafree

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s