Odeabank İhtiyaç Kredisi Nakit Hazır


Odeabank müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak pek çok ürün tasarlamıştır. Bireysel kredi çeşitlerinden ticari kredilere, kredi kartlarından KOBİ’ye özel ürünlere kadar geniş bir yelpazede çalışan banka ihtiyaç kredisi alanında da avantajlı ürünler hazırlamıştır. Odeabank ihtiyaç kredisi Nakit Hazır bu ürünlerden bir tanesidir. Odeabank Nakit Hazır hakkında detaylı bilgiyi makalenin devamında bulabilirsiniz.

Kış yaklaşırken artan ihtiyaçlarınız için Odeabank Nakit Hazır hizmeti dahilinde finansman sağlayabilir, kışı rahat geçirebilirsiniz. Odeabank tüketici kredisi Nakit Hazır dahilinde finansman sağlamak için başvurunuzu Odeabank şubelerinden yapabileceğiniz gibi, Odeabank internet şube ve Odeabank mobil şubeden de yapabilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır Azami Vade 36 Ay!

Odeabank Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kapsamında uygulanan azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Kullandığınız krediyi 36 aya varan vadelerde rahat rahat ödeyebilirsiniz. Odeabank bahse konu tüketici ürünü dahilinde aylık yüzde 3,25 faiz oranı uygulamaktadır. Nakit hazır hizmeti uyarınca belirlenen bu faiz oranı müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir. Faiz oranı müşterinin kredi skoruna göre belirlenmektedir.

Odeabank Nakit Hazır dahilinde uygulanacak olan faiz oranı müşteri skoruna göre belirlendikten sonra müşterinin onayına sunulur ve müşteri onay verirse kredi kullanımı gerçekleştirilir. Odeabank Nakit Hazır dahilinde banka kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Dosya masrafı da denilen kredi tahsis bedeli talep edilen kredi tutarının binde 5’i kadardır.

Odeabank Nakit Hazır kapsamında hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Bahse konu kredi ürününe başvurmak için kimliğiniz ile banka şubelerine uğramanız yeterlidir. Aynı zamanda Odeabank internet ve mobil bankacılıktan da Nakit Hazır kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır Kredi 10.000 TL Örnek Hesaplama

Odeabank Nakit Hazır tüketici kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 3,25 faiz oranından faydalanmaktadır. Kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlamak isteyen müşteri aylık 522 TL kredi taksiti ödeyecektir. Müşteri vade sonunda toplam 18 bin 777 Türk Lirası kadar geri ödeme yapacaktır. Odeabank kullanılan kredi dahilinde 50 Türk Lirası kredi tahsis bedeli tahsil edecektir. Hayat sigortası bedeli müşteri özelinde farklılık gösterdiği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Odeabank İhtiyaç Kredisi Nakit Hazır

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s