Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Kart ve Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Tercih Kart


Vakıfbank müşterilerine çok çeşitli ve avantajlı kredi kartı çeşitleri sunmaktadır. Sık sık seyahat edenlere mil kazandıran kredi kartı, alışveriş meraklılarına ekstra puan kazandıran kredi kartı, taraftarlara özel kredi kartları bunlardan yalnızca bazılarıdır. Bu yazımızda Vakıfbank öğrenci kredi kartı Like Card ve Vakıfbank aidatsız kredi kartı Tercih Kart özellikleri hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Card Özellikleri

Vakıfbank’ın gençlere özel bir hizmeti olan öğrenci kredi kartı Like Card binlerce öğrenci tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Like Card üniversite öğrencilerine özel tasarlanmış olup, gençlere yönelik ekstra avantajlar sunmaktadır. Vakıfbank genç kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden ekstra World Puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız World puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Vakıfbank öğrenci kredi kartı dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekimi yapabilirsiniz.

Vakıfbank Like Card kapsamında kampanyalardan faydalanarak size uygun avantajlardan yararlanabilirsiniz. Like Kart ile alacağınız sinema ve tiyatro biletlerinde sizlere özel indirim kampanyaları bulunmaktadır. Vakıfbank Like Kart ile yaptığınız peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir ve rahat rahat ödeyebilirsiniz. Vakıfbank öğrenci kartı Like Card dahilinde ekstrenizi e- mail yolu ile aldığınızda kart ücreti ödemeden Like Kart’ınızı kullanabilir, avantajlardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvurusu bankanın resmi internet sitesinden ve şubelerinden yapılabilmektedir.

Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Tercih Kart Özellikleri

Vakıfbank aidatsız kredi kartı Tercih Kart dahilinde yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir. Tercih Kart dahilinde yalnızca kullanmak istediğiniz özellikler ve faydalanmak istediğiniz kampanyalar için ücret ödeyebilirsiniz. Örneğin, ekstra taksit imkanı, işlem erteleme, artı World puan, indirim kampanyaları, vb. ücrete mukabil faydalanılan özelliklerdendir.

Vakıfbank yıllık ücreti olmayan kredi kartı Tercih Kart ile World üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden World puan kazanabilir, kazandığınız bu World puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Vakıfbank ücretsiz kredi kartı Tercih Kart başvurusu yapmak için Vakıfbank şubelerine uğrayabileceğiniz gibi bankanın resmi internet sitesinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşerek Vakıfbank kredi kartları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Vakıfbank Öğrenci Kredi Kartı Like Kart ve Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Tercih Kart

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s