Burgan Bank İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin!


Düğün, tatil, eğitim, gezi ya da her hangi bir ihtiyacınız için Burgan Bank tüketici kredisi ürününden faydalanarak finansman sağlayabilirsiniz. Burgan Bank müşteri ihtiyaçlarına  yönelik pek çok ihtiyaç kredisi ürünü sunmaktadır. Müşteri özelinde ihtiyaç kredisi, dijital ihtiyaç kredisi, Burgan bank müşterilerine özel ihtiyaç kredisi, vb. gibi. Düşük masraflı, uygun ödeme planlı ihtiyaç kredisi ürünleri ile finansman sağlayan banka bir de standart ihtiyaç kredisi ürünü sunmaktadır. Burgan Bank standart ihtiyaç kredisi ürün detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Burgan Bank standart ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde eğitimden sağlığa kadar pek çok ihtiyacınız için finansman sağlayabilirsiniz. Banka bahse konu kredi hizmeti dahilinde aylık yüzde 2,87’den başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Bütün bireysel ihtiyaçlarınız için finansman sağlayabileceğiniz standart ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Burgan Bank ihtiyaç kredisi kapsamında sağladığınız finansmanı 36 aya kadar olan vadelerde size özel ödeme planları ile geri ödeyebilirsiniz.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranları aylık yüzde 2,87’den başlamakta ve kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. Burgan bank standart tüketici kredisi dahilinde 12 aylık vadelerde uygulanan faiz oranı yüzde 2,87; 18 aylık vadelerde uygulanan faiz oranı yüzde 3,14; 24 aylık vadelerde ise aylık yüzde 3,21 olarak belirlenmiştir. 36 ay vadede geri ödenecek kredilerde ise faiz oranı aylık yüzde 3,19’dur.

Burgan Bank Standart İhtiyaç Kredisi Kampanyası Son Tarih 31.12.2018!

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi tahsis bedeli talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan finansman tutarının binde 5’i kadardır. Burgan Bank standart ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için 31 Aralık 2018 tarihine kadar Burgan Bank şubelerine uğrayabilir, kampanya dahilinde finansman sağlayabilirsiniz.

Burgan Bank tüketici kredisi kampanyası koşullarından faydalanarak 10 bin Türk Lirası kredi kullanan müşteri, kredi geri ödemesini 36 ay vadede tamamlamak istediği takdirde aylık yüzde 3,19 faiz oranından faydalanabilecektir. Bu durumda müşterinin aylık ödeyeceği taksit miktarı 516 Türk Lirası olacaktır. Vade sonunda toplam ödenmiş olan meblağ ise 18 bin 588,41 Türk Lirası olacaktır. Banka, kampanya dahilinde hayat sigortası talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe prim bedelini de müşterinin karşılaması gerektiği unutulmamalıdır.
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi İle İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s